Sėkmingai
dirbame jau
daugiau nei
20 metų!

Mūsų komanda

Veržli ir didelė organizacija
Mes jaunatviški ir veržlūs, o mūsų augimui erdvės suteikia didelė organizacija. Esame daugiau nei 500 talentų komanda. Nuo įkūrimo jau išaugome apie 19 kartų. Nuolat plečiame savo atsakomybes ir per artimiausius metus į savo komandą pakviesime dar virš 100 naujų kolegų. Gal kitąkart LABAS sakysime Tau?
Tvirtas ir lojalus kolektyvas
Beveik pusė iš mūsų CPVA dirba ilgiau nei 5 metus. Per metus pasikeičia apie 10 proc. komandos, ir mums tai dar viena galimybė nuolat tobulėti bei vis pamatyti save naujai. Didžiausias įvertinimas mums, kaip darbdaviui – į CPVA grįžtantys darbuotojai.
Draugiška ir įsitraukusi komanda
82 balai iš 100. Tokį darbuotojų pasitenkinimo CPVA vertinimą rodo TMD įsitraukimo tyrimas. Sako – šis skaičius geras. Mums irgi taip atrodo! Ir mes nenustojame stengtis, kad būtų dar geriau!
Kompetentingi ir motyvuoti profesionalai
Taip sako mūsų klientai ir, vertindami mūsų darbo kokybę, rašo mums 9,2 iš 10-ies. Per ilgus CPVA darbo metus esame sukaupę didžiulį patirties ir žinių bagažą, o savo veikloje taikome aukštus kokybės standartus. Svarbiausia – mes dalinamės žiniomis vieni su kitais.

Mūsų komandos varomoji jėga – vertybės ir organizacijos kultūra!

Kodėl verta dirbti CPVA?

Lietuvos veidą keičiantys projektai yra būtent tai, su kuo kasdien dirbame mes, Tavo būsimoji komanda. Darbas CPVA – tai ne tik galimybė įgyti naujų žinių bei patirties, bet ir tobulinti Lietuvos viešojo sektoriaus veiklą, dirbti visuomenės labui.

Viešųjų investicijų valdymas, ES, tarptautinių fondų investicijų projektų priežiūra, viešojo ir privataus sektorių partnerystės plėtra ar net tarptautinė karjera įgyvendinant vystomo bendradarbiavimo projektus gali būti Tavo, jei tik prisijungsi.

Mums svarbiausia, kad darbas būtų padarytas laiku ir kokybiškai. Beveik visi mūsų žmonės nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje gali dirbti neribotai. Tad gali gyventi Prienuose ar Naujojoje Akmenėje ir būti CPVA komandos dalimi. O jei Lietuvos nepakanka, iki 6 mėnesių per metus galėsi dirbti iš užsienio – mes sakome, kad namai mūsų komandai – visa Europa!

Savo darbo laiką kasdien gali susiplanuoti taip, kaip tau tą dieną reikia. Darbo grafikas pas mus lankstus, o sąlygos tam palankios – visos darbo priemonės pritaikytos neribotam nuotoliniam darbui, viską, ko reikia darbui iš namų – duosime. O jeigu nenori dirbti namuose – modernus ir šiuolaikiškas CPVA biuras laukia Tavęs.

Ugdome savo darbuotojus ir suteikiame visas mokymosi galimybes: mokomės vieni iš kitų, darbinių užduočių atlikimo metu, tobuliname profesines ir bendrąsias kompetencijas. Kasmet organizuojame CPVA akademiją, turime numatytą mokymų biudžetą, planuojame ugdymo poreikius.

CPVA darbuotojai mokymuose kasmet praleidžia po daugiau nei 40 valandų. Suteikiame palankias mokymosi atostogų sąlygas studijuojantiems kolegoms, o ir baigus mokslus džiaugiamės už juos ir kartu švenčiame pergales.

Virš 80 proc. mūsų vadovų komandos užaugo CPVA. Ir mes tuo itin didžiuojamės! Mes skatiname vidinę karjerą – turime platų spektrą veiklų ir administruojamų programų, tad jeigu vienoje nepavyksta atrasti savęs, ne bėda – galima bandyti savo jėgas kitur. Kasmet apie 10 procentų mūsų kolegų pakeičia veiklos profilį, arba pakyla karjeros laipteliais.

Kasmet dalyvaujame Korn Ferry atlygio tyrimuose, lyginame mokamą atlygį su darbo rinka, reaguojame į jos pokyčius, kasmet peržiūrime darbuotojų atlygį ir jį koreguojame pagal poreikį.

Turime ir kitų finansinių naudų – mokame priedus (darbo krūviui suintensyvėjus), vienkartines išmokas (už ilgametį darbą CPVA bei rekomenduotus kandidatus) ir pašalpas (ištikus nelaimei). Suteikiame galimybę darbuotojams naudotis perks.lt nuolaidų platformos teikiamomis naudomis.

Sudarome kuo įmanoma lankstesnes darbo sąlygas, kad darbuotojams nereiktų sukti galvos, kaip suderinti darbo ir asmeninius įsipareigojimus. Skiriame dėmesio mūsų darbuotojų vaikams. Pirmąją mokslo metų dieną mūsų darbuotojai visą dieną leidžia su savo mokyklinukais. O jeigu yra poreikis vaikus atsivesti į biurą – ne bėda, turime vaikų erdvę, kurioje vaikai gali pabūti, kol tėveliai dirba svarbius darbus. Lojaliems savo darbuotojams suteikiame papildomų poilsio dienų.

Ne, nesakysime, kad atlyginimą mokame laiku ar suteikiame socialines garantijas – mums tai savaime suprantama. Mums rūpi darbuotojų saugumas ir sveikata. Mūsų biuras yra pritaikytas judėjimo negalią turinčių darbuotojų poreikiams, o biure esančiose darbo vietose – tik ergonomiški baldai, pritaikomi prie kiekvieno žmogaus poreikių. Organizuojame sveikatinimo veiklas – „online“ treniruotes, sveikos gyvensenos paskaitas, sporto iššūkius, rūpinamės komandos emocine sveikata – seminarai, paskaitos bei vidinis projektas „Girdžiu Tave“, kur CPVA darbuotojai turi galimybę kreiptis pagalbos emocinių iššūkių ar asmeninio tobulėjimo klausimais. Kasmet skiepijame nuo gripo. Kartais ir ne tik nuo jo. Komandiruočių metu kolegas papildomai draudžiame nuo nelaimingų atsitikimų. 

Ką svarbu žinoti kandidatams

Ne tik organizacijos renkasi žmones, bet ir žmonės renkasi savo organizacijas. Tad prieš nusprendžiant kandidatuoti į CPVA, rekomenduojame įsitikinti, ar mes esame tai, ko Tu ieškai:

 • Įsitikink, ar mūsų vertybės neprieštarauja Tavosioms. Mums šis suderinamumas labai svarbus ir jam teikiame ypatingą dėmesį;
 • Susipažink su mūsų organizacijos veikla – įsivertink, kiek ji atitinka tai, ko ieškai, ar įsivaizduoji save dirbantį šioje srityje po metų – kelių. Įkvepianti, artima Tau veikla – stiprus motyvatorius;
 • Peržiūrėk mūsų darbo pasiūlymus – įsivertink, kiek tavo patirtis bei kompetencijos atitinka tai, ko ieškome ir kiek Tau įdomus mūsų siūlomas darbo pobūdis, kiek turi noro mokytis naujų dalykų. Jei rasi tavo lūkesčius, patirtį ir kompetenciją atitinkantį darbo skelbimą – kandidatuok siųsdamas savo CV pagal skelbime nurodytą instrukciją. Jeigu tinkamo darbo pasiūlymo nerandi, bet nori dirbti CPVA – atsiųsk mums savo CV – įtrauksime Tavo kandidatūrą į savo duomenų bazę ir atsiradus laisvai darbo vietai susisieksime su Tavimi.
 • Jeigu Tavo patirtis ir kompetencijos atitiks tai, ko ieškome – susieksime su Tavimi CV nurodytais kontaktais ir susitarsime dėl Tau patogaus pokalbio laiko bei formos – atrankos pokalbis gali vykti susitikus gyvai arba nuotoliniu būdu MS Teams platformoje. Paprastai su tinkamais kandidatais susisiekiame per savaitę nuo CV gavimo;
 • Įprastai su kandidatais turime vieną atrankos pokalbį, kuriame dalyvauja atrankos specialistas ir tiesioginis vadovas, kartais kiti kolegos. Tam, kad įsitikintume kandidatų kompetencija, kartais prašome atlikti testą ar kitokio pobūdžio užduotį raštu;
 • Atrankos pokalbio trukmė ~ 1 val. Tikslas – susipažinti mums su Tavimi, Tau su CPVA, vadovu bei pareigybe, į kurią kandidatuoji. Pokalbio metu aptarsime Tavo ankstesnę darbo patirtį, kompetencijas, išsamiai papasakosime apie darbą, atsakysime į visus Tau rūpimus klausimus.  
 • Patarimai, kaip pasiruošti atrankos pokalbiui:
  • Susipažink su CPVA – kokia mes esame organizacija, ką veikiame, kokios mūsų vertybės, organizacinė kultūra, ką siūlome savo darbuotojams ir ar tai atitinka Tavo lūkesčius;
  • Atidžiai perskaityk darbo skelbimą ir įsivertink, ar ši pareigybė atitinka Tavo turimas kompetencijas, kas daugiausia keltų iššūkio šiame darbe, o kur jaustumeisi stipriu;
  • Pokalbio metu atsakinėdamas į klausimus būk konkretus, atsakinėk aiškiai, pateik faktų ir pavydžių pagrįsti savo atsakymams;
  • Pasižymėk, kas Tau neaišku ir ko norėtum mūsų paklausti pokalbio metu.
 • Susitikus su visais atrinktais kandidatais, atrankos komisija kelių darbo dienų bėgyje išrenka laimėtoją. Juo tampa kandidatas, surinkęs daugiausiai atrankos komisijos narių balų. Išrinkus laimėtoją, nedelsiant susisiekiame su visais atrankos pokalbiuose dalyvavusiais kandidatais ir informuojame apie atrankos rezultatus;
 • Jeigu Tu laimėsi atranką:
  • Paprašysime Tavęs PINREG užsipildyti kandidato privačių interesų deklaraciją ir mus apie tai informuoti. Jeigu to nei karto nedarei, nieko baisaus – visą reikimą informaciją ir instrukciją Tau atsiųsime el. paštu. Tavo būsimas vadovas įvertins deklaracijos turinį ir nuspręs, ar nėra kliūčių Tavo darbui CPVA dėl galimų interesų konfliktų. Apie vadovo sprendimą Tave informuosime nedelsiant;
  • Jeigu kliūčių Tavo įsidarbinimui neįžvelgsime, pateiksime Tau darbo pasiūlymą – el. paštu atsiųsime visas svarbiausias darbo sąlygas, bei visą informaciją dėl tolimesnio įdarbinimo proceso – kokius dokumentus bei informaciją, kam, kokiu būdu ir iki kada pateikti. Visi įdarbinimo dokumentai turės būti pasirašyti likus bent 2 darbo dienoms iki tavo darbo pradžios. Dokumentus prašysime pasirašyti sertifikuotu el. parašu (SMART – ID netinka), tad patariame juo pasirūpinti iš anksto;
  • Iki įsidarbinimo į CPVA dienos, turėsi pasitikrinti sveikatą. Jei neturi medicininės knygelės iš ankstesnių darboviečių – ją išduosime mes. Jei ankstesnėje darbovietėje sveikatą tikrinaisi – įvertinsime, ar patikra dar galiojanti ir ar atitinka CPVA darbuotojų sveikatos tikrinimo kriterijus ir jei taip – sveikatos papildomai tikrintis kurį laiką nereikės.
 • Paprastai naujokams nustatomas išbandymo laikotarpis – 3 mėnesiai. Jo tikslas – perprasti pagrindines darbo funkcijas, išmokti jas atlikti savarankiškai, susipažinti su procedūromis, susijusiomis su darbu, įgyti pagrindines žinias ir kompetencijas, reikiamas darbui atlikti.
 • Iki pirmosios darbo dienos:
  • supažindinsime Tave su esminėmis bendrosiomis tvarkomis ir taisyklėmis, kaip dirbame CPVA (Darbo tvarkos taisyklės ir pan.);
  • Informuosime, kokia bus Tavo pirmoji darbo diena – kur ir kada atvykti, kas Tave pasitiks ir t.t.
 • Pirmąją darbo dieną:
  • lauksime Tavęs CPVA biure adresu S. Konarskio 13, Vilnius;
  • Išduosime Tau visas darbui reikiamas priemones;
  • Pakviesime Tave į Pirmosios dienos pristatymą, kurio metu papasakosime išsamiau apie mus ir ką Tau svarbiausia žinoti pradedant dirbti CPVA;
  • Supažindinsime su CPVA biuru, parodysime kur ką rasti ir t.t.;
  • Gausi „Naujoko gidą“, kuriame rasi paprastai ir koncentruotai surašytą visą Tau reikiamą informaciją bei instrukcijas apie svarbiausius dalykus, kuriuos reikia žinoti dirbant CPVA;
  • Tavo vadovas supažindins Tave su skyriaus komanda bei kitais kolegomis, išsamiai papasakos apie darbą, supažindins Tave su kuratoriumi;
  • Kuratorius – tavo kolega, kuris ves Tave už rankos viso išbandymo laikotarpio metu, mokys Tave atlikti savo darbą, supažindins su pagrindinėmis procedūromis, atsakys į visus Tau kylančius klausimus, padės ne tik klausimais, susijusiais su darbu, bet ir su neformaliais dalykais, užklasine veikla, organizacine kultūra ir t.t.;
 • Pirmą savaitę:
  • Tavo vadovas suorganizuos pirmąjį veiklos aptarimo pokalbį, kurio metu sutarsite, kokie bus Tavo išbandymo laikotarpio tikslai – ką turėsi išmokti, kokius darbus padaryti, ką pradėti daryti savarankiškai ir t.t. Pokalbyje gali dalyvauti ir kuratorius;
  • Kuratorius Tau pristatys pagrindines procedūras ir informaciją, susijusią su Tavo tiesioginiu darbu, pamokys, kaip dirbti su informacinėmis sistemomis;
  • Supažindinsime Tave su kitomis svarbiausiomis bendrosiomis procedūromis ir taisyklėmis (Nuotolinio darbo procedūra ir t.t.);
 • Pirmą mėnesį turėsi PINREG pateikti darbuotojo privačių interesų deklaraciją;
 • Išbandymo laikotarpiu:
  • Pakviesime Tave į naujokų mokymus, kurių metu pristatysime Tau žodžiu pagrindines tvarkas – kaip naudotis dokumentų valdymo sistema, kokia mūsų atlygio sistema, kaip komunikuojame, kokios mūsų informacinės sistemos ir kaip jomis naudotis ir t.t.;
  • Nuolatos palaikysi ryšį su savo vadovu ir kuratoriumi, kurie teiks Tau visokeriopą pagalbą ir grįžtamąjį ryšį. Kad adaptacijos laikotarpis vyktų kuo įmanoma sklandžiau ir mokymosi procesas būtų efektyvesnis, norėsime, kad tu ir kuratorius dirbtumėte biure kiek įmanoma dažiau ir susitiktumėte gyvai.
 • Išbandymo laikotarpio pabaigoje vadovas pakvies Tave į išbandymo laikotarpio veiklos aptarimo pokalbį, kurio metu aptarsite, kaip sekėsi pasiekti susitarimų išbandymo laikotarpio pradžioje – ką pavyko išmokti, ko ne, su kokiais sunkumais susidūrei. Sėkmės atveju, jeigu išbandymo laikotarpiu įgyvendinsi didžiąją dalį sutartų tikslų ir matysime, kad Tavo kandidatūra pasiteisina, su vadovu aptarsite tolimesnius veiklos tikslus bei darbo sąlygas.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.