Tarptautinis bendradarbiavimas

CPVA teikiamas paslaugas ES Dvynių projektų dalyviai įvertino itin teigiamai

2020 m. gruodžio 30 d.
CPVA teikiamas paslaugas ES Dvynių projektų dalyviai įvertino itin teigiamai

ES Dvynių projektų dalyviai itin teigiamai – 4,6 balais iš 5, įvertino bendradarbiavimo su Centrine projektų valdymo agentūra (toliau – CPVA, agentūra) patirtį ir jos teikiamų paslaugų kokybę. Tai atskleidė CPVA šiemet kartu su UAB „Spinter tyrimai“ atliktas kokybinis ES Dvynių projektų dalyvių nuomonės tyrimas.

Tyrimo metu siekta išsiaiškinti ES Dvynių projektų dalyvių bendradarbiavimo su CPVA patirtį bei CPVA teikiamų paslaugų kokybės vertinimą. Tyrimo rezultatai parodė, kad partneriai, su kuriais įgyvendiname projektus užsienio šalyse, ypatingai vertina agentūros komandos sukauptą patirtį ir profesionalumą tiek ruošiant pasiūlymus ES Dvynių projektams ir dalyvaujant konkursuose, tiek jau įgyvendinant projektus.

Bendradarbiavimas su CPVA, kaip partneriu, įgyvendinančiu ES Dvynių projektų administracinio ir finansinio valdymo funkcijas, vertinamas kaip sklandus, o bendro darbo sėkmę ir pasitikėjimą agentūros komanda užtikrina stipri komanda, puikus savo darbo išmanymas, ilgametė patirtis ir bendras siekis ne tik laimėti projektus, bet ir kokybiškai juos įgyvendinti.

„Šiuo tyrimu siekėme ne tik įsivertinti teikiamų paslaugų kokybę, bet ir kartu su partneriais identifikuoti tobulintinas sritis. CPVA yra vienintelė viešojo sektoriaus organizacija Lietuvoje sukaupusi tokią vertingą patirtį įgyvendinant ES Dvynių projektus, priklausome itin stipriai tarptautinei bendruomenei, savo patirtimi dalijamės tarptautiniu mastu, tad natūralu, jog ir savo klientams norime suteikti geriausias paslaugas bei nuolat tobulėti. Norime augti kartu su Dvynių projektų dalyviais, tad mums labai vertingos jų įžvalgos, o kartais ir konstruktyvi kritika“ – sako CPVA direktoriaus pavaduotoja Rasa Suraučienė.

CPVA patirtis įgyvendinant ES Dvynių projektus

CPVA nuo 2017 metų perėmė dalį nacionalinio Dvynių koordinatoriaus administravimo funkcijų, o savo patirtį šioje srityje kaupia jau daugiau kaip 15 metų.

Dar prieš įstojant į ES, nuo 1999 metų, Lietuva dalyvavo Dvynių programoje kaip šalis paramos gavėja ir įgyvendino PHARE programos projektus, siekiant valstybės valdymo sistemą priderinti prie ES standartų ir įgyvendinti reformas. Tuomet CPVA jau administravo 125 Dvynių projektus, kurie buvo skirti Lietuvos viešojo sektoriaus gerinimui.

Nuo 2004-jų Dvynių projektuose Lietuva dalyvauja kaip šalis donorė ir savo reformų patirtį perduoda ES Kaimynystės šalims bei šalims, besiruošiančioms stojimui į ES. Daugiausia projektų Lietuva viena ar kartu su partneriais įgyvendino Kroatijoje, Šiaurės Makedonijoje ir Moldovoje, iš viso per 16 metų sėkmingai  įgyvendinti 56 projektai.

Pagal laimėtų projektų skaičių mūsų šalis yra tarp lyderių kartu su tokiomis ES valstybėmis kaip Vokietija, Prancūzija, Italija.

Dalintis

Kitos naujienos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.