Kontaktai

Rezultatų nėra
Kontaktas žiniasklaidai
Irmina Šalčiūtė-Ričkienė
Irmina Šalčiūtė-Ričkienė
Skyriaus vadovė
Direktorius
Lidija Kašubienė
Lidija Kašubienė
Direktorė
Asta Samoškaitė-Leončikienė
Asta Samoškaitė-Leončikienė
Referentė
Direktoriaus pavaduotojai ir jų patarėjai
Direktoriaus pavaduotojas horizontalių funkcijų valdymui
Jolanta Kačinskaitė
Jolanta Kačinskaitė
Direktoriaus pavaduotoja horizontalių funkcijų valdymui
Direktoriaus pavaduotojas tarptautinio ir vystomojo bendradarbiavimo programų valdymui
Rasa Suraučienė
Rasa Suraučienė
Direktoriaus pavaduotoja tarptautinio ir vystomojo bendradarbiavimo programų valdymui
Elena Koncevičiūtė
Elena Koncevičiūtė
Direktoriaus pavaduotojo patarėja
Jovita Ramanauskaitė
Jovita Ramanauskaitė
Direktoriaus pavaduotojo patarėja netiesioginio valdymo programų įgyvendinimo srityje
Artūras Žarnovskis
Artūras Žarnovskis
Direktoriaus pavaduotojo patarėjas Europos taikos priemonės ir Ukrainos atstatymo srityje
Direktoriaus pavaduotojas Europos strateginių investicijų fondo ir Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano valdymui
Jūratė Lepardinienė
Jūratė Lepardinienė
Direktoriaus pavaduotoja Europos strateginių investicijų fondo ir Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano valdymui
Eleonora Balsevič
Eleonora Balsevič
Direktoriaus pavaduotojo patarėja struktūrinių ir investicijų fondų programos įgyvendinimo srityje
Direktoriaus pavaduotojas Europos Sąjungos, Lietuvos ir tarptautinių programų valdymui
Peter Harrison
Peter Harrison
Direktoriaus pavaduotojo patarėjas
Komunikacijos skyrius
Irmina Šalčiūtė-Ričkienė
Irmina Šalčiūtė-Ričkienė
Skyriaus vadovė
Aida Janionytė
Aida Janionytė
Vyresnioji komunikacijos specialistė
Justina Daščioraitė
Justina Daščioraitė
Komunikacijos specialistė
Rūta Jadzevičiūtė
Rūta Jadzevičiūtė
Komunikacijos specialistė
Žilvinas Kačiuška
Žilvinas Kačiuška
Komunikacijos specialistas
Urtė Morozovaitė
Urtė Morozovaitė
Komunikacijos specialistė
Aušra Pocienė
Aušra Pocienė
Komunikacijos specialistė
Asta Ribokė
Asta Ribokė
Komunikacijos specialistė
Martyna Streikutė
Martyna Streikutė
Komunikacijos specialistė
Personalo skyrius
Jurgita Bogdan
Jurgita Bogdan
Skyriaus vadovė
Lina Bružaitė
Lina Bružaitė
Vyresnioji personalo vadybininkė
Daiva Brazauskienė
Daiva Brazauskienė
Personalo vadybininkė
Daiva Cicėnienė
Daiva Cicėnienė
Personalo vadybininkė
Rita Kadagienė
Rita Kadagienė
Personalo vadybininkė
Justina Lisovskaitė
Justina Lisovskaitė
Personalo vadybininkė
Aistė Matuliauskė
Aistė Matuliauskė
Personalo vadybininkė
Edita Zubovaitė
Edita Zubovaitė
Personalo vadybininkė
Viešosios ir privačios partnerystės skyrius
Metodinės pagalbos kompetencijų centras
Jekaterina Šarmavičienė
Jekaterina Šarmavičienė
Skyriaus vadovas
Linas Jasiukevičius
Linas Jasiukevičius
Grupės vadovas
Viktoras Sirvydis
Viktoras Sirvydis
Ekspertas
Dominykas Pošiūnas
Dominykas Pošiūnas
Ekspertas
Egidijus Šerkšnas
Egidijus Šerkšnas
Ekspertas
Sigita Vingrienė
Sigita Vingrienė
Ekspertė
Edvinas Bulevičius
Edvinas Bulevičius
Ekspertas
Andrius Montrimas
Andrius Montrimas
Ekspertas
Vilda Gižienė
Vilda Gižienė
Ekspertė
Miglė Banytė
Miglė Banytė
Ekspertė
Darija Rasachackienė
Darija Rasachackienė
Ekspertė
Solveiga Skunčikienė
Solveiga Skunčikienė
Ekspertė
Ana Stankaitienė
Ana Stankaitienė
Ekspertė
Ilona Budvytienė
Ilona Budvytienė
Ekspertė
Justinas Karpiejus
Justinas Karpiejus
Ekspertas
Ilona Radvinauskienė
Ilona Radvinauskienė
Ekspertas
Ignalinos programos skyrius
Linas Koraliovas
Linas Koraliovas
Skyriaus vadovas
Skirmantas Pileckas
Skirmantas Pileckas
Vyresnysis programavimo vadovas
Roman Andrejev
Roman Andrejev
Vyresnysis projektų vadovas
Edgaras Šokurovas
Edgaras Šokurovas
Vyresnysis projektų vadovas
Aušra Vitkauskienė
Aušra Vitkauskienė
Vyresnioji finansininkė
Arilda Sipavičė
Arilda Sipavičė
Vyresnioji teisininkė
Vida Vegienė
Vida Vegienė
Vyresnioji kokybės užtikrinimo specialistė
Audrius Giedraitis
Audrius Giedraitis
Projektų vadovas
Olga Kalvaitienė
Olga Kalvaitienė
Projektų vadovė
Vytautas Kropas
Vytautas Kropas
Projektų vadovas
Saulius Tamošiūnas
Saulius Tamošiūnas
Projektų vadovas
Andrius Rabinovičius
Andrius Rabinovičius
Programos specialistas
Roma Karagezian
Roma Karagezian
Programos administratorius
Tarptautinių vystomojo bendradarbiavimo projektų skyrius
Rūta Grigaliūnienė
Rūta Grigaliūnienė
Skyriaus vadovė
Ugnė Chmeliauskaitė
Ugnė Chmeliauskaitė
Skyriaus vadovo pavaduotoja
Domantas Čepas
Domantas Čepas
Skyriaus vadovo pavaduotojas
Austėja Vilkelytė
Austėja Vilkelytė
Skyriaus vadovo pavaduotoja
Giedrė Biržytė
Giedrė Biržytė
Ekspertė
Erikas Jankauskas
Erikas Jankauskas
Ekspertas
Daiva Matonienė
Daiva Matonienė
Ekspertė
Neringa Pukanasienė
Neringa Pukanasienė
Ekspertė
Stanislava Skuodytė
Stanislava Skuodytė
Ekspertė
Aloyzas Vitkauskas
Aloyzas Vitkauskas
Ekspertas
Eglė Kerpienė
Eglė Kerpienė
Vyresnioji projektų vadovė
Viktorija Leskauskienė
Viktorija Leskauskienė
Vyresnioji projektų vadovė
Gintaras Makštutis
Gintaras Makštutis
Vyresnysis projektų vadovas
Ieva Šalaševičienė
Ieva Šalaševičienė
Vyresnioji projektų vadovė
Audronė Uzielienė
Audronė Uzielienė
Vyresnioji projektų vadovė
Eimantė Vaitekūnaitė
Eimantė Vaitekūnaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Danielė Zubrickaitė
Danielė Zubrickaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Edita Burneikienė
Edita Burneikienė
Vyresnioji finansininkė
Rūta Griguolienė
Rūta Griguolienė
Vyresnioji finansininkė
Matas Jozuė Ažukas
Matas Jozuė Ažukas
Projektų vadovas
Simona Gaidytė
Simona Gaidytė
Projektų vadovė
Ingrida Grincevičiūtė
Ingrida Grincevičiūtė
Projektų vadovė
Dalia Krapavickaitė
Dalia Krapavickaitė
Projektų vadovė
Simona Petrulytė
Simona Petrulytė
Projektų vadovė
Agnė Juršėnaitė-Skovorodko
Agnė Juršėnaitė-Skovorodko
Projektų vadovė
Milda Stravinskė
Milda Stravinskė
Projektų vadovė
Sandra Vansevičienė
Sandra Vansevičienė
Projektų vadovė
Simonas Naujokas
Simonas Naujokas
Projektų vadovas
Gražina Balašaitė
Gražina Balašaitė
Finansininkė
Svetlana Bludova
Svetlana Bludova
Finansininkė
Vera Fedaravičienė-de Almeida Bonina
Vera Fedaravičienė-de Almeida Bonina
Finansininkė
Jolanta Bulotė
Jolanta Bulotė
Finansininkė
Karolis Ginčas
Karolis Ginčas
Finansininkas
Renata Kovalkovienė
Renata Kovalkovienė
Finansininkė
Sigita Musteikytė
Sigita Musteikytė
Finansininkė
Kazimieras Nika
Kazimieras Nika
Finansininkas
Ugnė Rinkevičienė
Ugnė Rinkevičienė
Finansininkė
Eglė Simonytė
Eglė Simonytė
Finansininkė
Jonė Šarkuvienė
Jonė Šarkuvienė
Finansininkė
Struktūrinių ir investicijų fondų programa
Darnaus transporto projektų skyrius
Audrius Tamkus
Audrius Tamkus
Skyriaus vadovas
Auksė Druktenienė
Auksė Druktenienė
Skyriaus vadovo pavaduotoja
Andrius Kupetauskas
Andrius Kupetauskas
Vyresnysis projektų vadovas
Inga Kmitienė
Inga Kmitienė
Vyresnioji projektų vadovė
Ieva Baltaduonytė
Ieva Baltaduonytė
Vyresnioji projektų vadovė
Jurgita Parulienė
Jurgita Parulienė
Projektų vadovė
Tautvydas Umbražūnas
Tautvydas Umbražūnas
Vyresnysis projektų vadovas
Karolis Skeberdis
Karolis Skeberdis
Vyresnysis projektų vadovas
Kristina Juodvalkienė
Kristina Juodvalkienė
Vyresnioji projektų vadovė
Eglė Stančikaitė
Eglė Stančikaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Egidijus Jakimavičius
Egidijus Jakimavičius
Projektų vadovas
Rita Sabaliauskienė
Rita Sabaliauskienė
Projektų vadovė
Diana Kulišauskaitė 
Diana Kulišauskaitė 
Projektų vadovė
Skaitmeninių sprendimų projektų skyrius
Laura Neliupšytė
Laura Neliupšytė
Skyriaus vadovė
Monika Barkauskaitė
Monika Barkauskaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Irina Kaminskienė
Irina Kaminskienė
Vyresnioji projektų vadovė
Viktor Jurkianec
Viktor Jurkianec
Skyriaus vadovo pavaduotojas
Sonata Matakaitė-Čečotė
Sonata Matakaitė-Čečotė
Vyresnioji projektų vadovė
Jurgita Musteikienė
Jurgita Musteikienė
Grupės vadovė
Jurgita Rimdžiūtė
Jurgita Rimdžiūtė
Vyresnioji projektų vadovė
Jurga Stunžinaitė
Jurga Stunžinaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Monika Biliūnė
Monika Biliūnė
Projektų vadovė
Raimonda Butkevičienė
Raimonda Butkevičienė
Projektų vadovė
Austėja Garbinčiūtė
Austėja Garbinčiūtė
Projektų vadovė
Toma Žilionytė
Toma Žilionytė
Projektų vadovė
Džiuljeta Ruškytė
Džiuljeta Ruškytė
Projektų vadovė
Viktorija Vaitiekūnė
Viktorija Vaitiekūnė
Projektų vadovė
Indra Medelinskaitė
Indra Medelinskaitė
Projektų vadovė
Energetikos ir aplinkos apsaugos projektų skyrius
Kristina Dėjė
Kristina Dėjė
Skyriaus vadovė
Algimantas Budreika
Algimantas Budreika
Vyresnysis projektų vadovas
Romuald Grabštunovič
Romuald Grabštunovič
Vyresnysis projektų vadovas
Irma Poškutė
Irma Poškutė
Vyresnioji projektų vadovė
Violeta Pilvelienė
Violeta Pilvelienė
Grupės vadovė
Andrius Deksnys
Andrius Deksnys
Vyresnysis projektų vadovas
Marius Kazakevičius
Marius Kazakevičius
Vyresnysis inžinierius
Indrė Jarmalavičienė
Indrė Jarmalavičienė
Projektų vadovė
Vaida Meiliūtė
Vaida Meiliūtė
Projektų vadovė
Violeta Iliukevič
Violeta Iliukevič
Projektų vadovė
Rimantas Gruodis
Rimantas Gruodis
Projektų vadovas
Ramūnas Majauskis
Ramūnas Majauskis
Projektų vadovas
Božena Danėlevičienė
Božena Danėlevičienė
Projektų vadovė
Agnė Karlonė
Agnė Karlonė
Projektų vadovė
Kultūros projektų skyrius
Eugenija Babič
Eugenija Babič
Skyriaus vadovė
Svetlana Morozova
Svetlana Morozova
Skyriaus vadovo pavaduotoja
Violeta Aleksandravičienė
Violeta Aleksandravičienė
Vyresnioji inžinierė
Mindaugas Kuliešius
Mindaugas Kuliešius
Vyresnysis inžinierius
Paulius Petkus
Paulius Petkus
Vyresnysis inžinierius
Renata Mažeikienė
Renata Mažeikienė
Vyresnioji projektų vadovė
Jolita Andrušaitienė
Jolita Andrušaitienė
Vyresnioji projektų vadovė
Rūta Cukuraitė
Rūta Cukuraitė
Vyresnioji projektų vadovė
Kęstutis Salickas
Kęstutis Salickas
Vyresnysis projektų vadovas
Neringa Andrijauskaitė
Neringa Andrijauskaitė
Projektų vadovė
Neringa Andrulienė
Neringa Andrulienė
Vyresnioji projektų vadovė
Živilė Pupkienė
Živilė Pupkienė
Projektų vadovė
Pirkimų ir pažeidimų prevencijos skyrius
Jurgita Jankauskienė
Jurgita Jankauskienė
Skyriaus vadovė
Dalia Paužienė
Dalia Paužienė
Skyriaus vadovo pavaduotoja
Jurga Jablonskienė
Jurga Jablonskienė
Vyresnioji administratorė
Giedrė Mikalauskienė
Giedrė Mikalauskienė
Vyresnioji administratorė
Jonas Jastremskas
Jonas Jastremskas
Grupės vadovas
Romanas Bartkūnas
Romanas Bartkūnas
Vyresnysis teisininkas
Brigita Blikertė
Brigita Blikertė
Vyresnioji teisininkė
Vida Čėsnaitė
Vida Čėsnaitė
Vyresnioji teisininkė
Evaldas Jakštas
Evaldas Jakštas
Vyresnysis teisininkas
Mykolas Sadauskas
Mykolas Sadauskas
Vyresnysis teisininkas
Linas Remeikis
Linas Remeikis
Vyresnysis viešųjų pirkimų specialistas
Elmyra Laurinavičienė
Elmyra Laurinavičienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Kristina Guzulaitė
Kristina Guzulaitė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Greta Rumševičiūtė
Greta Rumševičiūtė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Simona Šimanskienė
Simona Šimanskienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Diana Višinskienė
Diana Višinskienė
Ekspertė
Jūratė Spudulienė
Jūratė Spudulienė
Vyresnioji teisininkė
Jurgita Stankūnaitė
Jurgita Stankūnaitė
Grupės vadovė
Lina Christoforovienė
Lina Christoforovienė
Grupės vadovė
Kristina Gaižutienė
Kristina Gaižutienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Ieva Jociūtė
Ieva Jociūtė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Domas Matuliauskas
Domas Matuliauskas
Vyresnysis viešųjų pirkimų specialistas
Inga Mikaitė
Inga Mikaitė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Neringa Kardamovičiūtė
Neringa Kardamovičiūtė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Renata Narmontienė
Renata Narmontienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Olėsia Palubinskienė
Olėsia Palubinskienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Donatas Aviža
Donatas Aviža
Vyresnysis viešųjų pirkimų specialistas
Greta Bušniauskaitė
Greta Bušniauskaitė
Viešųjų pirkimų specialistė
Aistė Vasiliauskienė
Aistė Vasiliauskienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Karina Lukaševič
Karina Lukaševič
Viešųjų pirkimų specialistė
Akvilė Vikšraitienė
Akvilė Vikšraitienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Toma Tranizaitė
Toma Tranizaitė
Vyresnysis inžinierius
Ania Artisiuk
Ania Artisiuk
Viešųjų pirkimų specialistė
Živilė Cibutavičienė
Živilė Cibutavičienė
Ekspertė
Sonata Vaitukaitytė
Sonata Vaitukaitytė
Grupės vadovė
Gediminas Golcevas
Gediminas Golcevas
Ekspertas
Gintaras Maželis
Gintaras Maželis
Ekspertas
Eglė Menkevičienė
Eglė Menkevičienė
Ekspertė
Lina Jucytė
Lina Jucytė
Grupės vadovė
Raminta Černiavskė
Raminta Černiavskė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Dijana Satkūnienė
Dijana Satkūnienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Procesų valdymo skyrius
Agnė Sakevičiūtė
Agnė Sakevičiūtė
Skyriaus vadovė
Lina Mechoncevė
Lina Mechoncevė
Vyresnioji administratorė
Violeta Jermak
Violeta Jermak
Praktikantė
Mantas Bernotas
Mantas Bernotas
Vyresnysis teisininkas
Jovita Rimšelienė
Jovita Rimšelienė
Vyresnioji teisininkė
Rima Sakalauskienė
Rima Sakalauskienė
Vyresnioji teisininkė
Laura Šimonytė
Laura Šimonytė
Grupės vadovė
Toma Šukienė
Toma Šukienė
Vyresnioji teisininkė
Donatas Lašas
Donatas Lašas
Grupės vadovas
Kęstas Bepirštis
Kęstas Bepirštis
Procesų vadovas
Gytė Čeplinskaitė
Gytė Čeplinskaitė
Grupės vadovė
Dalia Česlauskaitė
Dalia Česlauskaitė
Procesų vadovė
Elena Gedminė
Elena Gedminė
Procesų vadovė
Jūratė Gelažauskienė
Jūratė Gelažauskienė
Procesų vadovė
Laura Jurevičienė
Laura Jurevičienė
Procesų vadovė
Dainius Kalvaitis
Dainius Kalvaitis
Grupės vadovas
Evelina Matutienė
Evelina Matutienė
Proceso vadovė
Zita Markevičienė
Zita Markevičienė
Procesų vadovė
Jurgita Merkevičienė
Jurgita Merkevičienė
Procesų vadovė
Vita Neimantaitė
Vita Neimantaitė
Procesų vadovė
Jovita Rameikė
Jovita Rameikė
Procesų vadovė
Gytis Petrukaitis
Gytis Petrukaitis
Proceso vadovas
Vilma Šeikė
Vilma Šeikė
Procesų vadovė
Ineta Valantinavičiūtė
Ineta Valantinavičiūtė
Procesų vadovė
Asta Gražytė-Skominienė
Asta Gražytė-Skominienė
Analitikė
Algirdas Rapolas Lanauskas
Algirdas Rapolas Lanauskas
Administratorius
Justina Padvelskienė
Justina Padvelskienė
Procesų vadovė
Arnoldas Jasiulevičius
Arnoldas Jasiulevičius
Vyresnysis teisininkas
Egidijus Pušinskas
Egidijus Pušinskas
Procesų vadovas
Socialinės apsaugos projektų skyrius
Vaida Lisauskienė
Vaida Lisauskienė
Skyriaus vadovė
Giedrė Bartminienė
Giedrė Bartminienė
Grupės vadovė
Rūta Carik
Rūta Carik
Vyresnioji projektų vadovė
Inga Raginytė
Inga Raginytė
Vyresnioji projektų vadovė
Auksė Šuliauskaitė
Auksė Šuliauskaitė
Grupės vadovė
Liudmila Tichonova
Liudmila Tichonova
Vyresnioji projektų vadovė
Ineta Palionytė
Ineta Palionytė
Vyresnioji projektų vadovė
Dalia Šerėnienė
Dalia Šerėnienė
Projektų vadovė
Brigita Žiūkienė
Brigita Žiūkienė
Projektų vadovė
Margarita Žukauskienė
Margarita Žukauskienė
Projektų vadovė
Irma Gedvilaitė
Irma Gedvilaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Ieva Markevičienė
Ieva Markevičienė
Vyresnioji projektų vadovė
Aurika Jeremičienė
Aurika Jeremičienė
Projektų vadovė
Danutė Kaluginienė
Danutė Kaluginienė
Projektų vadovė
Joana Rabašauskienė
Joana Rabašauskienė
Vyresnioji projektų vadovė
Vaida Jocytė-Kiaulakienė
Vaida Jocytė-Kiaulakienė
Projektų vadovė
Vytas Šimonėlis
Vytas Šimonėlis
Projektų vadovas
Regina Rapkauskė
Regina Rapkauskė
Vyresnioji projektų vadovė
Renata Agurkienė
Renata Agurkienė
Inžinierė
Mindaugas Ivanauskas
Mindaugas Ivanauskas
Inžinierius
Jurgita Solodskienė
Jurgita Solodskienė
Projektų vadovė
Vitalija Tamošiūnienė
Vitalija Tamošiūnienė
Projektų vadovas
Eglė Zdanienė
Eglė Zdanienė
Projektų vadovė
Justė Žukauskienė
Justė Žukauskienė
Projektų vadovė
Jolanta Stučinskienė
Jolanta Stučinskienė
Vyresnioji projektų vadovė
Sveikatos projektų skyrius
Neringa Žemaitienė
Neringa Žemaitienė
Skyriaus vadovė
Alvyda Ažubalytė
Alvyda Ažubalytė
Grupės vadovė
Justina Martinėlė
Justina Martinėlė
Vyresnioji projektų vadovė
Dalia Martusevičienė
Dalia Martusevičienė
Vyresnioji projektų vadovė
Vaida Tvarijonienė
Vaida Tvarijonienė
Vyresnioji projektų vadovė
Daiva Žemaitienė
Daiva Žemaitienė
Vyresnioji projektų vadovė
Lina Klingienė
Lina Klingienė
Grupės vadovė
Aida Savičiūnienė
Aida Savičiūnienė
Vyresnioji projektų vadovė
Inga Liugienė
Inga Liugienė
Projektų vadovė
Gabija Makrickaitė
Gabija Makrickaitė
Projektų vadovė
Oksana Stanaitienė
Oksana Stanaitienė
Projektų vadovė
Rugilė Packevičiūtė
Rugilė Packevičiūtė
Projektų vadovė
Jūratė Gražytė-Barkinė
Jūratė Gražytė-Barkinė
Projektų vadovė
Diana Širvinskaitė
Diana Širvinskaitė
Vyresnioji inžinierė
Vilanda Pauliukienė
Vilanda Pauliukienė
Projektų vadovė
Austėja Staniūtė
Austėja Staniūtė
Projektų vadovė
Reda Glinskienė
Reda Glinskienė
Projektų vadovė
Domilė Kučinskaitė
Domilė Kučinskaitė
Projektų vadovė
Švietimo ir mokslo projektų skyrius
Eglė Vizbarė
Eglė Vizbarė
Skyriaus vadovė
Ričardas Šokaitis
Ričardas Šokaitis
Skyriaus vadovo pavaduotojas
Giedrius Lapėnas
Giedrius Lapėnas
Grupės vadovas
Gintaras Jazdauskas
Gintaras Jazdauskas
Vyresnysis inžinierius
Egidijus Kondratavičius
Egidijus Kondratavičius
Vyresnysis inžinierius
Indrė Beliūnė
Indrė Beliūnė
Vyresnioji projektų vadovė
Ieva Rutkauskienė
Ieva Rutkauskienė
Vyresnioji projektų vadovė
Gitana Cieminienė
Gitana Cieminienė
Grupės vadovė
Jolita Grunevienė
Jolita Grunevienė
Vyresnioji projektų vadovė
Vilija Jakštienė
Vilija Jakštienė
Vyresnioji projektų vadovė
Rasa Šlikaitė
Rasa Šlikaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Giedrius Uogelė
Giedrius Uogelė
Vyresnysis projektų vadovas
Asta Sereikienė
Asta Sereikienė
Projektų vadovė
Daiva Bazevičiūtė
Daiva Bazevičiūtė
Projektų vadovė
Julija Dravnel
Julija Dravnel
Projektų vadovė
Ala Dumbravienė
Ala Dumbravienė
Projektų vadovė
Diana Griniūtė
Diana Griniūtė
Projektų vadovė
Jurgita Jurkynienė
Jurgita Jurkynienė
Projektų vadovė
Jurgita Juškėnienė
Jurgita Juškėnienė
Projektų vadovė
Simona Zavalnienė
Simona Zavalnienė
Projektų vadovė
Alina Karazinienė
Alina Karazinienė
Projektų vadovė
Aurimas Labanauskas
Aurimas Labanauskas
Projektų vadovas
Lina Markevičienė
Lina Markevičienė
Projektų vadovė
Irma Marozienė
Irma Marozienė
Vyresnioji projektų vadovė
Nijolė Papievytė
Nijolė Papievytė
Projektų vadovė
Jolanta Sabestinaitė
Jolanta Sabestinaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Marija Samavičiūtė
Marija Samavičiūtė
Grupės vadovė
Diana Stančiūtė
Diana Stančiūtė
Vyresnioji projektų vadovė
Asta Šlinkšė
Asta Šlinkšė
Projektų vadovė
Kristina Venckevičienė
Kristina Venckevičienė
Projektų vadovė
Jonas Markevičius
Jonas Markevičius
Projektų vadovas
Jūratė Gružinskienė
Jūratė Gružinskienė
Projektų vadovė
Valdas Maksvytis
Valdas Maksvytis
Projektų vadovas
Jurga Laurinaitytė
Jurga Laurinaitytė
Projektų vadovė
Donata Karsokienė
Donata Karsokienė
Projektų vadovė
Daiva Šimavičienė
Daiva Šimavičienė
Projektų vadovė
Finansinių priemonių projektų skyrius
Agnė Galinauskė
Agnė Galinauskė
Skyriaus vadovė
Almira Gelažauskienė
Almira Gelažauskienė
Vyresnioji projektų vadovė
Kristina Michalkevičienė
Kristina Michalkevičienė
Vyresnioji projektų vadovė
Jurgita Atkočienė
Jurgita Atkočienė
Vyresnioji projektų vadovė
Justina Strylienė
Justina Strylienė
Vyresnioji projektų vadovė
Diana Radzevičienė
Diana Radzevičienė
Projektų vadovė
Transporto tinklų projektų skyrius
Vitalijus Leonas
Vitalijus Leonas
Skyriaus vadovas
Dainius Usonis
Dainius Usonis
Vyresnysis inžinierius
Vitalijus Zlotnikovas
Vitalijus Zlotnikovas
Vyresnysis projektų vadovas
Marija Jaskelevičienė
Marija Jaskelevičienė
Vyresnioji projektų vadovė
Agnė Jankauskienė
Agnė Jankauskienė
Vyresnioji projektų vadovė
Aušra Jankauskaitė
Aušra Jankauskaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Kęstutis Kviklys
Kęstutis Kviklys
Vyresnysis projektų vadovas
Veronika Griganavičiūtė
Veronika Griganavičiūtė
Vyresnioji projektų vadovė
Violeta Turauskaitė
Violeta Turauskaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Karolis Šimanauskas
Karolis Šimanauskas
Vyresnysis inžinierius
Urbanistinės plėtros projektų skyrius
Vygandas Alekna
Vygandas Alekna
Skyriaus vadovas
Rūta Kizienė
Rūta Kizienė
Skyriaus vadovo pavaduotoja
Rima Šileikienė
Rima Šileikienė
Vyresnioji inžinierė
Živilė Naujokienė
Živilė Naujokienė
Vyresnioji projektų vadovė
Jurgita Bartkevičienė
Jurgita Bartkevičienė
Vyresnioji projektų vadovė
Jūratė Važnevičiūtė
Jūratė Važnevičiūtė
Vyresnioji projektų vadovė
Darius Misiūnas
Darius Misiūnas
Vyresnysis projektų vadovas
Vita Jancevičienė
Vita Jancevičienė
Vyresnioji projektų vadovė
Eglė Platūkytė
Eglė Platūkytė
Vyresnioji projektų vadovė
Asta Gabijūnienė
Asta Gabijūnienė
Vyresnioji projektų vadovė
Mantas Barakauskas
Mantas Barakauskas
Vyresnysis projektų vadovas
Mantas Miliauskas
Mantas Miliauskas
Vyresnysis projektų vadovas
Jurgita Ramanauskienė
Jurgita Ramanauskienė
Vyresnioji projektų vadovė
Žygimantas Barkauskas
Žygimantas Barkauskas
Projektų vadovas
Eglė Kelminskė
Eglė Kelminskė
Projektų vadovė
Informacinių sistemų skyrius
Konsultacijos SFMIS2014 naudojimosi klausimais teikiamos telefonu 8 5 255 3305
Albertas Šarkovskis
Albertas Šarkovskis
Skyriaus vadovas
Gediminas Gasperas
Gediminas Gasperas
Vyresnysis informacinių ir ryšių technologijų specialistas
Donatas Lazauskas
Donatas Lazauskas
Vyresnysis analitikas
Kristina Tribienė
Kristina Tribienė
Vyresnioji analitikė
Zita Bukina
Zita Bukina
Vyresnioji projektų vadovė
Indrė Zybailo
Indrė Zybailo
Vyresnioji analitikė
Toma Imbrasienė
Toma Imbrasienė
Analitikė
Regina Petreikienė
Regina Petreikienė
Analitikė
Justina Semaškevič
Justina Semaškevič
Analitikė
Gytis Pamarnackas
Gytis Pamarnackas
Vyresnysis informacinių ir ryšių technologijų specialistas
Kęstutis Skaržinskas
Kęstutis Skaržinskas
Analitikas
Finansų skyrius
Sonata Macijauskienė
Sonata Macijauskienė
Skyriaus vadovė
Margarita Kairienė
Margarita Kairienė
Skyriaus vadovo pavaduotoja
Aurelija Pincevičienė
Aurelija Pincevičienė
Vyresnioji finansininkė
Jolita Šniokienė
Jolita Šniokienė
Vyresnioji finansininkė
Jurgita Dackienė
Jurgita Dackienė
Vyresnioji deklaravimo specialistė
Daiva Gelumbeckienė
Daiva Gelumbeckienė
Vyresnioji finansininkė
Ada Čepukėnaitė
Ada Čepukėnaitė
Vyresnioji finansininkė
Ieva Pažemeckaitė
Ieva Pažemeckaitė
Vyresnioji finansininkė
Vaidas Šablinskas
Vaidas Šablinskas
Vyresnysis deklaravimo specialistas
Vilma Liubartienė
Vilma Liubartienė
Vyresnioji finansininkė
Georgij Šebajev
Georgij Šebajev
Grupės vadovas
Jūratė Veličkienė
Jūratė Veličkienė
Vyresnioji finansininkė
Aušra Barrientos
Aušra Barrientos
Finansininkė
Rasa Binderytė
Rasa Binderytė
Finansininkė
Karolina Marcevičiūtė
Karolina Marcevičiūtė
Finansininkė
Tomas Janušauskas
Tomas Janušauskas
Finansininkas
Erika Kulvinskė
Erika Kulvinskė
Finansininkė
Rasa Kleinotienė
Rasa Kleinotienė
Finansininkė
Dominyka Mikutavičiūtė
Dominyka Mikutavičiūtė
Finansininkė
Danutė Kazakevičienė
Danutė Kazakevičienė
Finansininkė
Sabina Šeniauskienė
Sabina Šeniauskienė
Finansininkė
Jelena Milevskaja
Jelena Milevskaja
Finansininkė
Živilė Petkevičienė
Živilė Petkevičienė
Vyresnioji finansininkė
Laura Būbelienė
Laura Būbelienė
Finansininkė
Matas Gudinavičius
Matas Gudinavičius
Finansininkas
Tatjana Rakačiauskienė
Tatjana Rakačiauskienė
Finansininkė
Neringa Vertibavičienė
Neringa Vertibavičienė
Finansininkė
Jurgita Stepaitienė
Jurgita Stepaitienė
Finansininkė
Dalia Žvinklienė
Dalia Žvinklienė
Finansininkė
Laura Martinaitienė
Laura Martinaitienė
Finansininkė
Martyna Rapkevičienė
Martyna Rapkevičienė
Finansininkė
Rūta Rožanskienė
Rūta Rožanskienė
Finansininkė
Verslo projektų skyrius
Irina Stankevičienė
Irina Stankevičienė
Skyriaus vadovė
Julija Jemeljanovič
Julija Jemeljanovič
Grupės vadovė
Agnė Prusaitienė
Agnė Prusaitienė
Projektų vadovė
Lina Šukytė-Balkevičienė
Lina Šukytė-Balkevičienė
Projektų vadovė
Evelina Vaičiulėnė
Evelina Vaičiulėnė
Vyresnioji projektų vadovė
Jūratė Gamulienė
Jūratė Gamulienė
Projektų vadovė
Tatjana Zabolotnaja
Tatjana Zabolotnaja
Projektų vadovė
Rasa Alekberova
Rasa Alekberova
Projektų vadovė
Rita Baikauskaitė
Rita Baikauskaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Rūta Strikaitienė
Rūta Strikaitienė
Projektų vadovė
Rožytė Valiulienė
Rožytė Valiulienė
Projektų vadovė
Jolanta Baniulienė
Jolanta Baniulienė
Projektų vadovė
Vitalija Tertelytė
Vitalija Tertelytė
Projektų vadovė
Sandra Leiburė
Sandra Leiburė
Vyresnioji projektų vadovė
Oksana Kočetkovaitė
Oksana Kočetkovaitė
Projektų vadovė
Vietos veiklos grupių projektų skyrius
Lietuvos ir tarptautinių investicijų skyrius
Sandra Remeikienė
Sandra Remeikienė
Skyriaus vadovė
Vaidas Prascienius
Vaidas Prascienius
Skyriaus vadovo pavaduotojas
Lina Benetė
Lina Benetė
Vyresnioji projektų vadovė, atsakinga už EEE finansinio mechanizmo programą „Sveikata“
Eglė Jackevičiūtė
Eglė Jackevičiūtė
Vyresnioji projektų vadovė, atsakinga už EEE finansinio mechanizmo programą „Kultūra“
Marius Navadunskis
Marius Navadunskis
Vyresnysis projektų vadovas, atsakingas už Norvegijos finansinio mechanizmo programą „Aplinkosauga, energetika, klimato kaita“
Sandra Volungevičiūtė-Trinkūnienė
Sandra Volungevičiūtė-Trinkūnienė
Vyresnioji projektų vadovė, atsakinga už EEE ir Norvegijos finansinio mechanizmo programą „Teisingumas ir vidaus reikalai“
Edita Česnulienė
Edita Česnulienė
Projektų vadovė
Jolita Latakienė
Jolita Latakienė
Projektų vadovė
Jūratė Vaškienė
Jūratė Vaškienė
Projektų vadovė
Irma Šopienė
Irma Šopienė
Programos specialistė
Inga Lukoševičiūtė
Inga Lukoševičiūtė
Procesų vadovė
Daiva Karvelienė
Daiva Karvelienė
Finansininkė
Ala Novoselskaja
Ala Novoselskaja
Finansininkė
Anžela Petkevičienė
Anžela Petkevičienė
Finansininkė
Ernesta Gribulė
Ernesta Gribulė
Projektų vadovė
Europos infrastruktūros tinklų projektų skyrius
Inga Antanaitienė
Inga Antanaitienė
Skyriaus vadovė
Asta Uzelkienė
Asta Uzelkienė
Vyresnioji projektų vadovė
Elena Vasiliauskienė
Elena Vasiliauskienė
Projektų vadovė
Viktorija Arnašienė
Viktorija Arnašienė
Projektų vadovė
Viltenis Sinkevičius
Viltenis Sinkevičius
Vyresnysis projektų vadovas
Židrūnė Eidukaitė-Povilaitienė
Židrūnė Eidukaitė-Povilaitienė
Vyresnioji finansininkė
Inga Skupaitė-Breskuvienė
Inga Skupaitė-Breskuvienė
Finansininkė
Lina Vitkevičienė
Lina Vitkevičienė
Vyresnioji finansininkė
Ana Petravičienė
Ana Petravičienė
Projektų vadovė
Greta Jankauskienė
Greta Jankauskienė
Projektų vadovė
Ukrainos ir taikos investicijų skyrius
Eglė Uleckienė
Eglė Uleckienė
Skyriaus vadovė
Aurima Lasickienė
Aurima Lasickienė
Vyresnioji projektų vadovė
Neringa Janušienė
Neringa Janušienė
Vyresnioji projektų vadovė
Birutė Stučkienė
Birutė Stučkienė
Vyresnioji projektų vadovė
Raimonda Serbentienė
Raimonda Serbentienė
Projektų vadovė
Greta Motuzaitė-Pastore
Greta Motuzaitė-Pastore
Vyresnioji projektų vadovė
Vilma Kavaliova
Vilma Kavaliova
Projektų vadovė
Rūta Černauskienė
Rūta Černauskienė
Projektų vadovė
Rytis Misiūnas
Rytis Misiūnas
Ekspertas
Vilma Vaičeliūnė
Vilma Vaičeliūnė
Vyresnioji finansininkė
Irina Aldochina
Irina Aldochina
Finansininkė
Lina Janionytė
Lina Janionytė
Ekspertė
Inga Vaitkevičiūtė
Inga Vaitkevičiūtė
Komunikacijos specialistė
Neringa Motus
Neringa Motus
Finansininkė
Mariana Varkaliene
Mariana Varkaliene
Projektų vadovė
Polina Soroka
Polina Soroka
Projektų vadovė
Tomas Matulevičius
Tomas Matulevičius
Ekspertas
Vilius Kuzminskas
Vilius Kuzminskas
Ekspertas
Aina Jonuškytė
Aina Jonuškytė
Vyresnioji inžinierė
Živilė Jančauskienė
Živilė Jančauskienė
Administratorė
Valstybės sienų ir kelių investicijų skyrius
Mindaugas Rauba
Mindaugas Rauba
Skyriaus vadovas
Austėja Pilkaitė
Austėja Pilkaitė
Vyresnioji projektų vadovė
Alma Rezgaitienė
Alma Rezgaitienė
Vyresnioji projektų vadovė
Mindaugas Laurynaitis
Mindaugas Laurynaitis
Vyresnysis projektų vadovas
Ingrida Judinienė
Ingrida Judinienė
Vyresnioji projektų vadovė
Vilma Bareišytė
Vilma Bareišytė
Projektų vadovė
Rūta Jaugaitė
Rūta Jaugaitė
Vyresnioji finansininkė
Vida Tėvelienė
Vida Tėvelienė
Vyresnioji finansininkė
Jurgita Milerienė
Jurgita Milerienė
Vyresnioji finansininkė
Gintarė Pliuščikienė
Gintarė Pliuščikienė
Finansininkė
Strategijos ir veiklos priežiūros skyrius
Daina Sirvydienė
Daina Sirvydienė
Skyriaus vadovė
Laima Liegutė
Laima Liegutė
Vyresnioji veiklos procesų specialistė
Giedrė Vaičeliūnienė
Giedrė Vaičeliūnienė
Vyresnioji veiklos procesų specialistė
Erika Patupytė
Erika Patupytė
Vyresnioji teisininkė
Donatas Valiukas
Donatas Valiukas
Vyresnysis teisininkas
Dovilė Rimydienė
Dovilė Rimydienė
Veiklos procesų specialistė
Mindaugas Jasas
Mindaugas Jasas
Veiklos analitikas
Finansų valdymo ir apskaitos skyrius
Jūratė Norvilė
Jūratė Norvilė
Skyriaus vadovė
Agnė Miliauskienė
Agnė Miliauskienė
Vyresnioji ekonomistė
Anton Surkant
Anton Surkant
Vyresnysis ekonomistas
Rimutė Jurcevičienė
Rimutė Jurcevičienė
Vyresnioji finansininkė
Eglė Rakštikė
Eglė Rakštikė
Vyresnioji finansininkė
Arijus Šlepikas
Arijus Šlepikas
Ekonomistas analitikas
Asta Vilenčikienė
Asta Vilenčikienė
Finansininkė
Agnė Misiukevičienė
Agnė Misiukevičienė
Finansininkė
Rita Andžiuvienė
Rita Andžiuvienė
Finansininkė
Rūta Čiapaitė
Rūta Čiapaitė
Vyresnioji finansininkė
Rita Slančiauskienė
Rita Slančiauskienė
Finansininkė
Ingrida Markinienė
Ingrida Markinienė
Finansininkė
Toma Kirstukienė
Toma Kirstukienė
Finansininkė
Technologijų skyrius
Rokas Jucys
Rokas Jucys
Skyriaus vadovas
Dimitrian Kondrašov
Dimitrian Kondrašov
Vyresnysis informacinių ir ryšių technologijų specialistas
Andrius Mažūnaitis
Andrius Mažūnaitis
Informacinių ir ryšių technologijų specialistas
Antanas Norkevičius
Antanas Norkevičius
Informacinių ir ryšių technologijų specialistas
Domantas Skrickas
Domantas Skrickas
Informacinių sistemų specialistas
Dovilė Šapkinaitė
Dovilė Šapkinaitė
Vyresnioji informacinių sistemų specialistė
Linas Šatkauskas
Linas Šatkauskas
Informacinių ir ryšių technologijų specialistas
Arūnas Baltrukonis
Arūnas Baltrukonis
Informacinių ir ryšių technologijų specialistas
Aleksandras Ostrouško
Aleksandras Ostrouško
Informacinių ir ryšių technologijų specialistas
Jovita Šimulytė
Jovita Šimulytė
Administratorė
Teisės ir pirkimų skyrius (Ukrainai ir kitoms šalims skirtų viešųjų pirkimų vykdymas bei tarptautinių programų (išskyrus ES investicijas ir Ignalinos programą) administravimo teisiniai klausimai)
Dalia Vinklerė
Dalia Vinklerė
Skyriaus vadovė
Laura Sungailaitė-Jurčė
Laura Sungailaitė-Jurčė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Inga Kavaliauskienė
Inga Kavaliauskienė
Vyresnioji teisininkė
Tadas Kontrimas
Tadas Kontrimas
Vyresnysis teisininkas
Gintaras Mickus
Gintaras Mickus
Vyresnysis teisininkas
Justas Šakočius
Justas Šakočius
Vyresnysis teisininkas
Daiva Grigorjeva
Daiva Grigorjeva
Procesų analitikė
Birutė Meržvinskienė
Birutė Meržvinskienė
Viešųjų pirkimų analitikė
Karolis Vaičiulis
Karolis Vaičiulis
Programos specialistas
Erika Simaitė
Erika Simaitė
Vyresnioji teisininkė
Bendrųjų reikalų skyrius
Gabija Marija Kregždytė
Gabija Marija Kregždytė
Skyriaus vadovė
Jurgita Rumbinienė
Jurgita Rumbinienė
Vyresnioji dokumentų valdymo specialistė
Jolita Parnarauskienė
Jolita Parnarauskienė
Vyresnioji dokumentų valdymo specialistė
Neringa Sabienė
Neringa Sabienė
Dokumentų valdymo specialistė
Daiva Valaitė
Daiva Valaitė
Dokumentų valdymo specialistė
Rita Staškevičienė
Rita Staškevičienė
Vyresnioji turto valdymo specialistė
Vytautas Tamašauskas
Vytautas Tamašauskas
Vyresnysis turto valdymo specialistas
Mantas Kazakevičius
Mantas Kazakevičius
Vyresnysis viešųjų pirkimų specialistas
Jurgita Makarienė
Jurgita Makarienė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Indrė Šulgė
Indrė Šulgė
Vyresnioji viešųjų pirkimų specialistė
Vyginta Grigelienė
Vyginta Grigelienė
Dokumentų valdymo specialistė
Mindaugas Steckas
Mindaugas Steckas
Viešųjų pirkimų specialistas
Simona Mikutavičienė
Simona Mikutavičienė
Teisininkė

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.